MOVER

MOVER / pojezd pro obytný přívěs - karavan, montáž a servis.

Elektrický pojezd neboli Mover je skvělým společníkem pro všechny vášnivé karavanisty. S ním bude manipulace s vaším karavanem hračkou.

Funguje to tak, že po příjezdu na místo určení odpojíte karavan od automobilu. Následně jednoduše přitlačíte mover k kolům karavanu pomocí posuvného mechanismu. Pak už stačí jenom sáhnout po dálkovém ovládání a pohodlně přesouvat a parkovat karavan na libovolném místě.

Kvalitní movery vynikají vysokou přesností manévrování, což znamená, že váš karavan zaparkujete s dokonalou přesností, a to až na milimetry. Jsou skvělou volbou pro parkování v garážích, přeplněných kempech a na dalších místech s omezeným prostorem. Ovládání pojezdu je jednoduché a pohodlné díky dálkovému ovládání.

Existují jednonápravové a dvounápravové movery, a také movery s mechanickým nebo elektrickým přítlakem.

Naše nabídka zahrnuje montáž špičkových moverů od renomovaných výrobců, jako jsou ENDURO, Obelink, Mover Easydriver, Mover Carbest Cara, Truma a Reich. Ceny moverů závisí na různých faktorech, včetně typu pro jednoosé nebo dvouosé karavany, funkčnosti (manuální nebo automatický přítlak), výkonu, stoupavosti a dalších kritérií. Základní mover s dálkovým ovládáním, montážními díly a kompletní kabeláží je k dostání od necelých 30 tisíc korun.

Pokud váš karavan nemá vlastní 12V palubní baterii, instalace pojezdu přinese výhodu propojení s osvětlením a celým 12V okruhem, čímž se zvýší nezávislost na vnějším napájení. Mover lze napájet trakčními bateriemi, přičemž jsou ideální trakční AGM, gelové nebo lithiové baterie. Výrobci pojezdů nabízejí také kompletní sady s nabíječkou, baterií a dalšími doplňky pro optimální provoz.

Vždy doporučujeme svěřit montáž pojezdu odborníkům, protože zahrnuje instalaci trakční baterie a montáž elektromotorů k nápravě. Pro další informace o moverech nás neváhejte kontaktovat.

Nabízíme:

  • montáž
  • servis stávajících moverů
  • servis a opravu řídícich jednotek
  • zajištění originálních náhradních dílů
  • kompletní servis

Vaše spokojenost je naší prioritou.

Kontaktujte servisního technika https://www.rekakaravany.cz/cs/kontakty   

V případě registrace a zakoupení všech komponentů v našem E-SHOPU www.vseprokaravan.cz obdržíte slevu 15% na montážní práce. Buďte členem našeho zákaznického teamu a obdržíte další slevy po registraci v E-SHOPU.

Poradíme, dodáme, namontujeme.

Kontaktujte nás online Obchodní podmínky
Reka Karavany