ALDE

Servis a montáže topného systém ALDE

Poskytujeme kvalitní servis pro systém ALDE. Naše služby zahrnují jak pravidelnou údržbu, tak i opravy, aby váš systém ALDE fungoval bezproblémově. Naši zkušení technici se postarají o veškeré potřebné úkony, od diagnostiky po opravy a výměny dílů. Máte-li jakékoli specifické požadavky nebo potřebujete konkrétní servisní práce na systému ALDE, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom zajistili, že váš systém bude plně funkční a připravený na vaše cestování.

Oznamujeme vám novinku, že v našem servise – nyní můžete využít našich služeb pro výměnu nemrznoucí kapaliny v topení Alde pro vaše karavany. Je důležité vědět, že pro systémy Alde je předepsána speciální kapalina Alde loglife, která má růžovou barvu a životnost 5 let.

Nedodržení doporučených cyklů výměny kapaliny může způsobit korozi a postupné zanesení topných spirál. Při delších nebo zanedbaných intervalech výměny kapaliny může dokonce dojít k postupnému až úplnému ucpání systému.

Nabízíme profesionální výměnu kapaliny Alde, která zahrnuje následující kroky:

  1. Použití originálního přístroje na výměnu kapaliny Alde.
  2. Použití originální kapaliny loglife růžové barvy s životností 5 let.
  3. Důkladné vypuštění původní kapaliny ze systému.
  4. Propláchnutí rozvodů v uzavřeném okruhu pro odstranění nečistot.
  5. Napuštění topného systému novou kapalinou.
  6. Odvzdušnění systému pro optimální provoz.

Náš servis je certifikovaný pro záruční a pozáruční servis topného systému ALDE.

Věnujte pozornost správné údržbě vašeho topení Alde a zajistěte jeho dlouhou životnost a bezproblémový chod. Kontaktujte nás a domluvte si termín pro výměnu kapaliny v našem servisu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Kontaktujte servisního technika https://www.rekakaravany.cz/cs/kontakty   

V případě registrace a zakoupení všech komponentů v našem E-SHOPU www.vseprokaravan.cz obdržíte slevu 15% na montážní práce. Buďte členem našeho zákaznického teamu a obdržíte další slevy po registraci v E-SHOPU.

Poradíme, dodáme, namontujeme.

Kontaktujte nás online Obchodní podmínky
Reka Karavany